1. Msza św. w tygodniu o godz. 18.00, sobota o 16.00.
 2. Dziś taca przeznaczona jest na WSD w Przemyślu.
 3. Za tydzień druga niedziela miesiąca taca przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii. Panów z Rady Parafialnej prosimy o zebranie tacy na każdej Mszy św. i o przeczytanie czytań. Wszystkim darczyńcom za każdą przekazaną złotówkę, za życzliwość i zrozumienie składamy serdeczne Bóg zapłać.
 4. W środę przed Mszą św. różaniec w intencji Ojczyzny i nowenna do MBN Pomocy.
 5. W czwartek od godz. 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, osobista adoracja, modlitwa o nowe powołania do kapłaństwa i zakonu oraz nabożeństwo do św. Józefa.
 6. W piątek pierwszy piątek miesiąca. Ze spowiedzi możemy korzystać każdego dnia pół godziny przed Mszą św. W kościele parafialnym o 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu. Mieszkańców Ożanny zapraszamy do kościoła parafialnego. Pamiętajmy, że „Kto pierwsze piątki odprawi jak trzeba w grzechu nie umrze i pójdzie do nieba”. Chorych odwiedzi ks. Damian od godz. 8.00. W piątek Msza św. za dusze w czyśćcu cierpiące od Apostolstwa Pomocy Duszom Czyśćcowym. Przypominam, że członkowie tego Apostolstwa raz w miesiącu zamawiają Msze św. i w niej uczestniczą.
 7. W sobotę wspomnienie św. Jana z Dukli patrona archidiecezji przemyskiej.
 8. Do odebrania prasa katolicka.
 9. Przypominamy o trwających zapisach na wyjazd na beatyfikacje rodziny Ulmów do Markowej 10 września tego roku. Zapisy do 16 lipca.
 10. Przed nami czas odpoczynku, czas wakacji. Pamiętajmy jednak, że Pan Bóg nie wyjeżdża na wakacje. Katolik ma obowiązek uczestniczenia w niedzielnej Mszy Świętej.
 11. Zwracamy uwagę na potrzebę zachowania odpowiedniego stroju w świątyni i kancelarii parafialnej.
 12. W dniach 4 – 15 lipca wyrusza Pielgrzymka Archidiecezjalna na Jasną Górę. Zachęcamy do duchowego pielgrzymowania, do modlitwy za pielgrzymów oraz słuchania relacji z trasy pielgrzymki w Radiu Fara.
 13. Dzisiaj o 13.00 w TV Trwam można obejrzeć piękny film „Nędzarz i madame” o św. bracie Albercie Chmielowskim.
 14. Sprzątającym kościoły dziękujemy za wykonaną pracę. Na piątek po Mszy św. do tej posługi proszeni są kolejni mieszkańcy Kuryłówki z numerów – 322 – 331, św. Mikołaj z numerów – 79 – 85.
 15. Przez wstawiennictwo św. Michała Archanioła módlmy się o Boże błogosławieństwo dla nas i naszej parafii. Święty Michale Archaniele… Duchu Święty Boże zmiłuj się nad nami. Św. Józefie módl się za nami.
 16. W ubiegłym tygodniu na miejsce wiecznego odpoczywania odprowadziliśmy śp. Mariana Mieruckiego i śp. Janinę Bujak. Wieczne odpoczywanie.