1. Msza św. w tygodniu o 18.00, w sobotę o 16.00.
 2. Dzisiejsza taca inwestycyjna przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii. Za wszelkie ofiary, a także za przelewy na konto parafialne, składam serdeczne Bóg zapłać. Dziękuje panom z Rady Parafialnej za zebranie tacy oraz o przeczytanie czytań.
 3. We wtorek 15.08. Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Msze św. jak w niedzielę. Błogosławieństwo ziół i kwiatów. W tę maryjną uroczystość tradycyjnie pamięcią sięgamy do naszej historii, aby wspominać „Cud nad Wisłą” z 1920 roku. Polecajmy Królowej Polski losy naszego narodu.
 4. We wtorek o godz. 8.30 pielgrzymi gromadzą się koło kapliczki za cmentarzem i wyruszają do Bazyliki w Leżajsku.
 5. W środę przed Mszą św. różaniec w intencji Ojczyzny oraz nowenna do MB Nieustającej Pomocy.
 6. W czwartek od 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i prywatna adoracja modlitwa o nowe powołania kapłańskie i zakonne oraz nowenna do św. Józefa.
 7. Do odebrania prasa katolicka.
 8. W tym tygodniu patronują nam- poniedziałek św. Maksymilian Maria Kolbe, czwartek św. Jacek.
 9. Najbliższa niedziela będzie ostatnią niedzielą posługi ks. Damiana w naszej parafii. Dlatego podziękujemy mu serdecznie za piękną sześcioletnią służbę, a w sposób szczególny uczynimy to na sumie.
 10. Od jakiegoś czasu Słowenia zmaga się ze skutkami jednej z największych powodzi ostatnich dekad. Pod wodą znalazło się dwie trzecie kraju, a straty szacowane są na setki milionów euro. Mając na uwadze rozmiar zniszczeń i odpowiadając na prośby o pomoc, Przewodniczący KEP apeluje do wszystkich ludzi dobrej woli, aby 15-ty sierpnia był Dniem Ogólnopolskiej Solidarności ze Słowenią. Wesprzeć ich chcemy modlitwą i ofiarami zebranymi do puszek po Mszy św.
 11. Sprzątającym kościoły dziękujemy za wykonaną pracę. Na piątek po Mszy św. do tej posługi proszeni są kolejni mieszkańcy Kuryłówki z numerów – 371 – 374, św. Mikołaj z numerów – 126 – 133.
 12. Przez wstawiennictwo św. Michała Archanioła módlmy się o Boże błogosławieństwo dla nas i naszej parafii. Święty Michale Archaniele… Duchu Święty Boże zmiłuj się nad nami. Św. Józefie módl się za nami. Jezu oddaję się Tobie, Ty zatroszcz się o wszystko.