1. Msza św. w tygodniu o 18.00, sobota o 16.00.
 2. Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca – adoracja i błogosławieństwo przedmiotów religijnych. Zmiana tajemnic różańcowych. Intencja dla róż – o Boże błogosławieństwo dla naszej parafii i rozpoczynających nowy rok szkolny.
 3. Za tydzień Msza św. dziękczynna za plony o godz. 15.00 w kościele parafialnym. Nie będzie Mszy św. w kościele św. Mikołaja.
 4. Za tydzień taca przeznaczona jest na WSD w Przemyślu.
 5. W środę przed Mszą św. różaniec w intencji Ojczyzny oraz nowenna do MB Nieustającej Pomocy.
 6. W czwartek od 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, modlitwa o nowe powołania oraz nowenna do św. Józefa.
 7. Przypominamy o zakupie podręczników i ćwiczeń do katechezy. Zmiana podręczników w kl. 4 oraz 8. Pozostałe klasy bez zmian. Informacje na temat podręczników i kart pracy znajdują się na naszej stronie internetowej: przemyska.pl/2023/06/14/wnk-podreczniki-do-nauki-religii-w-roku-szkolnym-2023-24/
 8. W piątek pierwszy piątek miesiąca. Ze spowiedzi możemy korzystać każdego dnia pół godziny przed Mszą św. Pamiętajmy, że „Kto pierwsze piątki odprawi jak trzeba w grzechu nie umrze i pójdzie do nieba”. Chorych odwiedzi ks. Paweł od godz. 8.00. W kościele parafialnym wystawienie Najświętszego Sakramentu od 17.00. Ożanna o 16.00 spowiedź i Msza św. W piątek Msza św. za dusze w czyśćcu cierpiące od Apostolstwa Pomocy Duszom Czyśćcowym. Przypominam, że członkowie tego Apostolstwa raz w miesiącu zamawiają Msze św. i w niej uczestniczą.
 9. W piątek będziemy obchodzić 84 rocznicę wybuchu II wojny światowej. Naszą modlitwą otoczmy tych, którzy zginęli w czasie wojny w obronie Ojczyzny i wszystkich pomordowanych.
 10. Wielu z nas i naszych rodzin boryka się z różnymi problemami jak choroba, kryzys małżeński i rodzinny, oddalanie się od wiary i kościoła zwłaszcza ludzi młodych, obojętność, strach przed przyszłością. Te wszystkie trudne sprawy trzeba zawierzyć Panu Bogu, Matce Najświętszej, św. Michałowi Archaniołowi i świętym. Zapraszamy w najbliższą sobotę do naszego kościoła na całodzienną adorację przed Najświętszym Sakramentem. Rozpoczniemy o godz. 9.00, o godz. 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia, a o godz. 16.00 różaniec wynagradzający i Msza św.
 11. Do odebrania prasa katolicka.
 12. W tym tygodniu patronują nam- poniedziałek św. Augustyn, we wtorek wspomnienie męczeństwa św. Jana Chrzciciela,
 13. Bardzo serdecznie witamy nowego wikariusza ks. Pawła Franusa, który został skierowany do posługi duszpasterskiej w naszej parafii. Otoczmy księdza życzliwością i modlitewnym wsparciem. Życzymy również Bożego błogosławieństwa opieki Matki Bożej i św. Józefa patrona naszej parafii.
 14. Sprzątającym kościoły dziękujemy za wykonaną pracę. Na piątek po Mszy św. do tej posługi proszeni są kolejni mieszkańcy Kuryłówki z numerów – 383 – 390, św. Mikołaj z numerów – 142 – 147.
 15. Przez wstawiennictwo św. Michała Archanioła módlmy się o Boże błogosławieństwo dla nas i naszej parafii. Święty Michale Archaniele… Duchu Święty Boże zmiłuj się nad nami. Św. Józefie módl się za nami. Jezu oddaję się Tobie, Ty zatroszcz się o wszystko.