1. Msza św. w tygodniu o godz. 18.00, sobota o 17.00.
 2. Z ogromną radością informuję, że nasz parafianin Tomasz Maruszak został przyjęty do nowicjatu ojców Oblatów. Proszę o modlitwę w jego intencji, aby dobrze przygotował się do kapłaństwa i kiedyś wiernie służył Panu Bogu i kościołowi.
 3. W następną niedzielę w naszej parafii odbędzie się wizytacja kanoniczna, którą przeprowadzi J.E. Ks. Bp. Stanisław Jamrozek. Plan wizytacji: o godz. 7.45 powitanie ks. bpa oraz przedstawienie sprawozdań przez Radę Parafialną i ks. proboszcza. Dlatego bardzo proszę o szybsze przyjście do kościoła i rozpoczęcie Godzinek do MB  o godz. 7.15. Następnie Msze św. w porządku niedzielnym. Na sumie bierzmowanie młodzieży z kl. 8. Proszę o modlitwę w ich intencji.
 4. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca – adoracja. Zmiana tajemnic różańcowych. Intencja dla róż – o Boże błogosławieństwo dla naszej parafii i rozpoczynających nowy rok szkolny oraz o dobre owoce wizytacji biskupiej.
 5. Dzisiejsza taca przeznaczona jest  na WSD w Przemyślu.
 6. Za tydzień składka inwestycyjna przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii. Panów z Rady Parafialnej proszę o zebranie tacy na każdej Mszy św. oraz o przeczytanie czytań.
 7. We wtorek po Mszy św. próba dla kandydatów do bierzmowania.
 8. W środę na Mszę św. i spotkanie zapraszamy wszystkich ministrantów i lektorów z całej parafii.
 9. W środę przed Mszą św. różaniec w intencji Ojczyzny oraz nowenna do MBN Pomocy.
 10. W czwartek od 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, modlitwa o powołania kapłańskie i zakonne i o wiarę, że w Komunii św. przyjmuję prawdziwe Ciało Jezusa Chrystusa oraz nowenna do św. Józefa.
 11. W czwartek po Mszy św. na spotkanie zapraszam panów z Bractwa św. Józefa.
 12. W czwartek, święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny – poświęcenie ziarna siewnego.
 13. Do odebrania prasa katolicka.
 14. Przypominamy, że dziś Msza św. o godz. 15.00  odprawiana jest w kościele parafialnym.
 15. Sprzątającym kościoły dziękujemy za wykonaną pracę. W tygodniu do tej posługi w obydwu kościołach proszeni są rodzice bierzmowanych.
 16. Przez wstawiennictwo św. Michała Archanioła módlmy się o Boże błogosławieństwo dla nas i naszej parafii. Święty Michale Archaniele… Duchu Święty Boże zmiłuj się nad nami. Św. Józefie módl się za nami.