1. Msza św. w tygodniu o godz.17.00, sobota o 16.00.
 2. Dziś pierwsza niedziela miesiąca października. Zmiana tajemnic różańcowych.
 3. Dziś taca przeznaczona jest na WSD w Przemyślu.
 4. Za tydzień składka inwestycyjna przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii. Panów z Rady Parafialnej proszę o zebranie tacy na każdej Mszy św. oraz o przeczytanie czytań.
 5. Bardzo dziękuję rodzinie z Kuryłówki za ufundowanie bielizny kielichowej i obrusów na ołtarze w kościele parafialnym. Bóg zapłać.
 6. We wtorek o 17.00 spotkanie Mio Dio. Serdecznie zapraszamy nowe chętne dzieci, które lubią śpiewać.
 7. We wtorek na Mszę św. i spotkanie zapraszamy rodziców kandydatów z kl. 6.
 8. W środę nowenna do MB Nieustającej Pomocy.
 9. W czwartek od 16.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, modlitwa o powołania oraz nowenna do św. Józefa.
 10. W piątek pierwszy piątek miesiąca. Ze spowiedzi możemy korzystać każdego dnia pół godziny przed Mszą św. Pamiętajmy, że „Kto pierwsze piątki odprawi jak trzeba w grzechu nie umrze i pójdzie do nieba”. Chorych odwiedzi ks. Paweł od godz. 8.00. W kościele parafialnym wystawienie Najświętszego Sakramentu od 16.00. Ożanna o 15.00 spowiedź i Msza św. W piątek Msza św. za dusze w czyśćcu cierpiące od Apostolstwa Pomocy Duszom Czyśćcowym. Przypominam, że członkowie tego Apostolstwa raz w miesiącu zamawiają Msze św. i w niej uczestniczą. Będzie zbierana taca.
 11. W piątek na Mszy św. dzieci kl. III otrzymają różańce. Po Mszy św. spotkanie z rodzicami.
 12. Wielu z nas i naszych rodzin boryka się z różnymi problemami jak choroba, kryzys małżeński i rodzinny, oddalanie się od wiary i kościoła zwłaszcza ludzi młodych, obojętność, strach przed przyszłością. Te wszystkie trudne sprawy trzeba zawierzyć Panu Bogu, Matce Najświętszej, św. Michałowi Archaniołowi i świętym. Zapraszamy w najbliższą sobotę do naszego kościoła na całodzienną adorację przed Najświętszym Sakramentem. Rozpoczniemy o godz. 9.00, o godz. 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia, a o godz. 16.00 różaniec wynagradzający i Msza św. Jest to również spotkanie dla chętnych kandydatów przygotowujących się do sakramentu bierzmowania z kl. 6, 7 i 8.
 13. Dziś rozpoczyna się miesiąc październik, który jest poświęcony modlitwie różańcowej. Zapraszam i zachęcam wszystkich do wspólnej, parafialnej modlitwy – zwłaszcza dzieci i młodzież. W każdy dzień za odmówienie Różańca w kościele można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami: spowiedź, Komunia św. oraz modlitwa w intencjach Ojca Świętego.
  Korzystajmy z tych duchowych dobrodziejstw i ofiarujmy za zmarłych. Tych, którym trudniej dotrzeć do kościoła prosimy o wspólne odmawianie różańca w domach.
 14. Różaniec odmawiać będziemy w następującej kolejności: poniedziałek i wtorek dzieci, środa AK, czwartek Bractwo św. Józefa, piątek, sobota dzieci.
 15. Jutro dzieci otrzymają plansze i przez miesiąc październik po nabożeństwie różańcowym będą otrzymywać naklejki.
 16. W tym tygodniu patronują nam: poniedziałek Święci Aniołowie Stróżowie, środa św. Franciszek z Asyżu, czwartek św. s. Faustyna Kowalska, sobota NMP Różańcowa.
 17. Do odebrania prasa katolicka.
 18. Parafia Leżajsk Fara organizuje w dniach 27-29.10. 2023 pielgrzymkę do Torunia i Górska. W programie zwiedzanie siedziby Radia Maryja i TV Trwam oraz Sanktuarium NMP Gwiazdy Nowej Ewangelizacji im. Św. Jana Pawła II. Szczegóły na plakacie.
 19. Sprzątającym kościoły dziękujemy za wykonaną pracę. Na piątek po Mszy św. do tej posługi proszeni są kolejni mieszkańcy Kuryłówki z numerów – 417 – 423, św. Mikołaj z numerów – 486 – 489 .
 20. Przez wstawiennictwo św. Michała Archanioła módlmy się o Boże błogosławieństwo dla nas i naszej parafii. Święty Michale Archaniele… Duchu Święty Boże zmiłuj się nad nami. Św. Józefie módl się za nami. Jezu oddaję się Tobie, Ty zatroszcz się o wszystko.