1. Msza św. w tygodniu o godz.17.00, we wtorek o 18.00, sobota o 16.00.
 2. We wtorek, 24 X będziemy witać w naszej parafii obraz NSPJ, który pozostanie z nami do środy. Bardzo prosimy o liczny udział w powitaniu i pożegnaniu oraz na modlitwie w ciągu dnia. Prosimy też o udekorowanie domów, a przynajmniej tych na trasie przejazdu (wywieszając flagi narodowe i papieskie oraz umieszczając w oknach obrazy Serca Jezusowego). Obraz przyjedzie do nas drogą z Brzyskiej Woli od Kulna i Dworską Drogą. O godz. 17.00 odmówimy różaniec i odśpiewamy Litanie do NSPJ i wyjdziemy przed kościół. Po przywitaniu obrazu przez poszczególne delegacje parafian (ks. proboszcz, dorośli, dzieci i młodzież) rozpocznie się Msza św. pod przewodnictwem ks. bpa Stanisława Jamrozka. Będzie możliwość spowiedzi, zostało zaproszonych 5 księży. Po Mszy św., rozpoczniemy czuwanie modlitewne i zakończymy o 21.00 Apelem Jasnogórskim. Od 20.30 adoracje poprowadzi młodzież. Po Apelu będzie możliwość adoracji obrazu NSPJ przez całą noc. Dlatego proszę, aby znalazły się osoby, które podejmą adorację.
  W środę o 8.00 Msza św. dla ludzi starszych i chorych z obrzędem namaszczenia chorych. Pomóżmy im dotrzeć do kościoła, by mogli ofiarować swoje cierpienia Jezusowemu Sercu. Od godz. 7.30 możliwość spowiedzi. O 10.00 Msza św. dla dzieci ze szkoły podstawowej i dalszy ciąg czuwania. Msza św. o godz. 8.00 i o 10.00 będzie odprawiana w intencji nowych powołań kapłańskich i zakonnych. Koronka do Miłosierdzia Bożego o godz. 15.00, następnie o 17.00 Msza św. Po niej zawierzenie parafii Najświętszemu Sercu Jezusowemu i odprowadzenie obrazu do samochodu – kaplicy, który zostanie przewieziony do parafii w Starym Mieście. Po odjeździe obrazu odmówimy różaniec. Podczas peregrynacji Obrazu przedstawiciele Radia Fara będą rozprowadzać pamiątki związane z kultem NSPJ i błogosławionej Rodziny Ulmów
 3. W czwartek od godz. 16.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu modlimy się za kapłanów i o nowe powołania do służby Bożej oraz nabożeństwo do św. Józefa.
 4. Dzisiaj rozpoczyna się Tydzień Misyjny – taca przeznaczona jest na misje.
 5. Zwyczajem lat poprzednich w Tygodniu Misyjnym prowadzona jest w naszej parafii zbiórka zboża i płodów rolnych dla WSD w Przemyślu. Zbiórka odbędzie się we wtorek. Do godz. 8.00 wystawiamy płody ziemi przy drodze, a sołtysów poszczególnych wiosek proszę, aby do godz. 10.00 zwieźli wszystko przed kościół parafialny. Około godziny 10.00 przybędzie samochód dostawczy z Seminarium, który zabierze złożone dary. Pana sołtysa z Tarnawca proszę, aby również zebrał dary z Kuryłówki. Bóg zapłać za okazaną pomoc dla WSD.
 6. Kartki wypominkowe są wyłożone na ołtarzach i stoliku, można je po czytelnym wypełnieniu składać do wystawionej skrzynki. Ożanna – kartki wspominkowe składamy w zakrystii.
 7. W naszej wdzięczności wobec zmarłych nie tylko porządkujemy ich groby, składamy kwiaty, zapalamy znicze, ale także uporządkujmy swoje serca, by można było zyskać odpust zupełny i ofiarować go w ich intencji. W miarę możliwości zachęcamy do skorzystania z sakramentu pokuty przed Uroczystością Wszystkich Świętych. Proszę nie odkładać spowiedzi na ostatnią chwilę. Spowiadamy codziennie 30 min. przed Mszą św.
 8. Bardzo proszę, aby w wyznaczonym miejscu na cmentarzu czyli na przyczepie gromadzić odpady pochodzenia organicznego tzn. trawę, zwiędłe kwiaty, zwiędłe wieńce bez sztucznych kwiatów. Do kontenerów wrzucamy sztuczne wieńce, sztuczne kwiaty i znicze lub zabieramy ze sobą. Proszę również o przekazanie tej informacji przyjezdnym odwiedzającym nasze cmentarze.
 9. Do odebrania prasa katolicka.
 10. We wtorek jest wspomnienie bł. Jana Balickiego, a w sobotę świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza
 11. Za tydzień rocznica poświęcenia kościoła. Będziemy szczególnie polecać fundatorów i dobrodziejów naszych kościołów jak i wszystkich darczyńców wspierających prace remontowe przy naszej parafii.
 12. Ogłoszenie dla Apostolstwa Pomocy Duszom Czyśćcowym – na stoliku jest do nabycia najnowszy numer kwartalnika „Do domu Ojca”. Cena 10 zł.
 13. Papież Franciszek poprosił, aby najbliższy piątek był dniem postu, modlitwy i pokuty w intencji pokoju na świecie. Włączyć się w tą prośbę można według własnego uznania.
 14. Sprzątającym kościoły dziękujemy za wykonaną pracę. Na piątek po Mszy św. do tej posługi proszeni są kolejni mieszkańcy Kuryłówki z numerów – 433 – 436 , św. Mikołaj z numerów – 503 – 505.
 15. Przez wstawiennictwo św. Michała Archanioła módlmy się o Boże błogosławieństwo dla nas i naszej parafii. Święty Michale Archaniele… Duchu Święty Boże zmiłuj się nad nami. Św. Józefie módl się za nami. Jezu oddaję się Tobie, Ty zatroszcz się o wszystko.
 16. W ubiegłym tygodniu na miejsce wiecznego odpoczywania odprowadziliśmy śp. Stanisława Krokosa. Polećmy zmarłego Bożemu Miłosierdziu. Wieczne odpoczywanie…