1. Msza św. w tygodniu o godz.17.00, sobota o 16.00.
 2. Składamy gorące podziękowania raz jeszcze wszystkim, którzy przyczynili się do pięknego przeżycia czasu nawiedzenia Obrazu NSPJ. Dziękuję za udział w liturgii, adoracji zwłaszcza tej nocnej panom z OSP, udekorowanie mieszkań i drogi, liczny udział w powitaniu i pożegnaniu obrazu. Wszystkim: mieszkańcom Kuryłówki, Tarnawca i Ożanny – Bóg zapłać. Niech Serca Jezusa opromienia was swoją miłością. W następna niedzielę podamy więcej informacji na temat peregrynacji obrazów, która rozpocznie się w poniedziałek 6 listopada. Ale dzisiaj zaznaczam, że jeden obraz będzie pielgrzymował po Tarnawcu od rodziny Bucior, drugi po Ożannie od rodziny rodziny Marek i Agnieszka Bagniak i trzeci po Kuryłowce od rodziny Dworniczak.
 3. We wtorek zakończenie nabożeństw różańcowych. Dziękujmy Matce Najświętszej za wszelkie otrzymane w tym miesiącu łaski. Dziękujemy również wszystkim dzieciom i starszym, którzy prowadzili rozważania i modlitwę różańcową.
 4. W najbliższą sobotę zapraszamy dzieci uczęszczające na modlitwę różańcową na Mszę św. i spotkanie w salce.
 5. Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca – błogosławieństwo przedmiotów religijnych oraz zmiana tajemnic. Intencje dla róż różańcowych – za dusze w czyśćcu cierpiące oraz o Boże błogosławieństwo dla naszej parafii.
 6. Taca w następną niedzielę przeznaczona jest na potrzeby archidiecezji.
 7. Rektorat WSD w Przemyślu składa serdeczne podziękowania wszystkim, którzy złożyli dary z płodów rolnych. Podziękowania kierujemy do panów Jana Misia z Ożanny i Andrzeja Kulpy z Tarnawca, którzy je przywieźli.
 8. W środę Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. o 8.00, 9.30 z procesją na cmentarz i 11.00 również z procesją na cmentarz. Panów z Bractwa prosimy o przygotowanie procesji. Nie będzie Mszy św. o 15.00.
 9. We czwartek wspomnienie wszystkich wiernych zmarłych. Msze św. w kościele parafialnym o 8.00 i o 17.00 z procesją na cmentarz, Ożanna 15.00. Taca w Dzień Zaduszny przeznaczona będzie na utrzymanie cmentarzy.
 10. Przez cały miesiąc listopad można zyskać odpusty i ofiarować za zmarłych. Warunki zyskania odpustu: spowiedź, Komunia święta w każdy dzień, wyzbycie się przywiązanie do grzechu, nawiedzenie cmentarza i odmówienie tam modlitwy: Ojcze nasz… Wierzę w Boga… oraz modlitwy za zmarłych i modlitwy w intencjach, które wyznacza na ten dzień Ojciec Święty. Od 1 do 8 listopada odpust jest zupełny, zaś w pozostałych dniach odpust cząstkowy.
 11. Wiernych zmarłych wspominanych w „Wypominkach” będziemy polecać codziennie w Koronce do Miłosierdzia Bożego od 3-go listopada 15 min. przed Mszą św. Również we wszystkie niedziele listopada będziemy się modlić za zmarłych polecając ich w Koronce do Bożego Miłosierdzia.
 12. W czwartek od godz. 16.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu modlimy się za kapłanów i o nowe powołania do służby Bożej oraz nabożeństwo do św. Józefa.
 13. W piątek pierwszy piątek miesiąca. Ze spowiedzi możemy korzystać każdego dnia pół godziny przed Mszą św. Pamiętajmy, że „Kto pierwsze piątki odprawi jak trzeba w grzechu nie umrze i pójdzie do nieba”. Chorych odwiedzi ks. Paweł od godz. 8.00. W kościele parafialnym wystawienie Najświętszego Sakramentu od 16.00. Ożanna o 15.00 spowiedź i Msza św. W piątek Msza św. za dusze w czyśćcu cierpiące od Apostolstwa Pomocy Duszom Czyśćcowym. Przypominam, że członkowie tego Apostolstwa raz w miesiącu zamawiają Msze św. i w niej uczestniczą. Będzie zbierana taca.
 14. W piątek na Mszę św. i spotkanie w salce zapraszamy rodziców i dzieci kl. III.
 15. W najbliższą sobotę zapraszamy do naszego kościoła na całodzienną adorację przed Najświętszym Sakramentem. Rozpoczniemy o godz. 9.00, o godz. 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia, a o godz. 16.00 różaniec wynagradzający i Msza św. Jest to również spotkanie dla chętnych kandydatów przygotowujących się do sakramentu bierzmowania z kl. 6, 7 i 8.
 16. Sprzątającym kościoły dziękujemy za wykonaną pracę. Na piątek po Mszy św. do tej posługi proszeni są kolejni mieszkańcy Kuryłówki z numerów – 437 a – 438 a i 443, św. Mikołaj z numerów – 506 – 509.
 17. Dziś rocznica poświęcenia kościoła. W modlitwie różańcowej szczególnie polecamy fundatorów i dobrodziejów naszych kościołów jak i wszystkich darczyńców wspierających prace remontowe przy naszej parafii.
 18. Przez wstawiennictwo św. Michała Archanioła módlmy się o Boże błogosławieństwo dla nas i naszej parafii. Święty Michale Archaniele… Duchu Święty Boże zmiłuj się nad nami. Św. Józefie módl się za nami. Jezu oddaję się Tobie, Ty zatroszcz się o wszystko.