1. Msza św. w tygodniu o godz.17.00, sobota o 16.00.
 2. Jutro zakończenie nabożeństw różańcowych. Dziękujmy Matce Najświętszej za wszelkie otrzymane w tym miesiącu łaski. Dziękujemy również wszystkim dzieciom i starszym, którzy prowadzili rozważania i modlitwę różańcową.
 3. Dziękuję również wszystkim, którzy w środę adorowali Jezusa w Najświętszym Sakramencie polecając powołania kapłańskie i zakonne i modlili się za kapłanów żyjących i zmarłych. Bóg zapłać.
 4. Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca – błogosławieństwo przedmiotów religijnych oraz zmiana tajemnic. Intencje dla róż różańcowych – za dusze w czyśćcu cierpiące oraz o Boże błogosławieństwo  dla naszej  parafii.
 5. Taca w następną niedzielę przeznaczona jest na potrzeby archidiecezji.
 6. Rektorat WSD  w Przemyślu składa serdeczne podziękowania wszystkim, którzy złożyli dary z płodów rolnych. Podziękowania kierujemy do tych, którzy je przywieźli. Bóg zapłać.
 7. We wtorek Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. o 8.00, 9.30 z procesją na cmentarz i 12.00 również z procesją na cmentarz. Panów z Bractwa prosimy o przygotowanie procesji.
 8. We wtorek wspomnienie wszystkich wiernych zmarłych. Msze św. w kościele parafialnym 8.00 i 17.00 z procesją na cmentarz, Ożanna 15.00. Taca w Dzień Zaduszny przeznaczona będzie na utrzymanie cmentarzy.
 9. Przez cały miesiąc listopad można zyskać odpusty i ofiarować za zmarłych. Warunki zyskania odpustu: spowiedź, Komunia święta w każdy dzień, wyzbycie się przywiązanie do grzechu, nawiedzenie cmentarza i odmówienie tam modlitwy: Ojcze nasz… Wierzę w Boga… oraz modlitwy za zmarłych i modlitwy w intencjach Ojca Świętego. Od 1 do 8 listopada odpust jest zupełny, zaś w pozostałych dniach odpust cząstkowy.
 10. Wiernych zmarłych wspominanych w „Wypominkach” będziemy polecać codziennie w Koronce do Miłosierdzia Bożego od 3-go listopada 15 min. przed Mszą św. Również w niedziele będziemy się modlić za zmarłych polecając ich w Koronce do Bożego Miłosierdzia.
 11. W środę przed Mszą św. różaniec za Ojczyznę oraz nabożeństwo do MBN Pomocy.
 12. W czwartek od godz. 16.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu modlimy się za kapłanów i o nowe powołania do służby Bożej oraz nabożeństwo do św. Józefa.
 13. W piątek pierwszy piątek miesiąca. Ze spowiedzi możemy korzystać każdego dnia pół godziny przed Mszą św. Wystawienie Najświętszego Sakramentu o 16.00 w ciszy przygotowujemy się do spowiedzi, następnie nabożeństwo i Msza św., Pamiętajmy, że „Kto pierwsze piątki odprawi jak trzeba w grzechu nie umrze i pójdzie  do nieba”. Ożanna spowiedź od 15.00 i Komunia św. Ks. Damian odwiedzi chorych od godz. 8.00.
 14. W piątek na Mszę św. i spotkanie zapraszamy rodziców i dzieci kl. III.
 15. W sobotę pierwsza sobota miesiąca. Rozpoczniemy różańcem wynagradzającym o godz. 16.00. Jest to również spotkanie dla chętnych kandydatów przygotowujących się do sakramentu bierzmowania z kl. 6 i 7.
 16. Sprzątającym kościoły dziękujemy za wykonaną pracę. Na piątek po Mszy św. do tej posługi proszeni są kolejni mieszkańcy Kuryłówki z numerów – 534/12  – 537,538 i 539, św. Mikołaj z numerów – 515, 517, 619.
 17. Dziś rocznica poświęcenia kościoła. W modlitwie różańcowej  szczególnie polecamy fundatorów i dobrodziejów naszych kościołów jak i wszystkich darczyńców wspierających prace remontowe przy naszej parafii.
 18. Przez wstawiennictwo św. Michała Archanioła módlmy się o Boże błogosławieństwo dla nas i naszej parafii. Święty Michale Archaniele… Duchu Święty Boże zmiłuj się nad nami. Św. Józefie módl się za nami.
 19. W ubiegłym tygodniu na miejsce wiecznego odpoczynku odprowadziliśmy śp. Marię Materna i śp. Emilię Szwiec. Polecamy zmarłą Stanisławę Garbacz. Jutro o 10.00 pogrzeb śp. Mariusza Kubraka. Polećmy zmarłych Bożemu Miłosierdziu. Wieczne odpoczywanie…