1. Msza św. w tygodniu godz.17.00, sobota o 16.00. Rozpoczynamy Koronką do Bożego Miłosierdzia 15 min. przed Mszą św. Również we wszystkie niedziele listopada będziemy się modlić za zmarłych polecając ich w Koronce do Bożego Miłosierdzia.
 2. Od jutra rozpoczynamy peregrynację Obrazu NSPJ po naszej parafii. Zapraszamy jutro na Mszę św. po Obrazy poproszone w ubiegłą niedzielę rodziny z Kuryłówki, Tarnawca i Ożanny. Obraz przebywa w danym domu jeden dzień i po Mszy św. na którą zapraszamy, przynoszony zostaje przez rodzinę u której był do tej drugiej rodziny. Obydwie rodziny klękają przed obrazem, całują Go, odmawiają Litanię do Najświętszego Serca Pana Jezusa (s. 84), Akt Poświęcenia się rodziny Najświętszemu Sercu Jezusa (s. 62) oraz dziesiątek różańca. Bardzo prosimy o ustalanie między sąsiadami od kogo do kogo Obraz będzie przekazany. Jeżeli ktoś nie może np. ze względu na stan zdrowia uczestniczyć w przekazaniu Obrazu to bardzo proszę, aby ktoś poproszony w imieniu tej osoby pomógł przenieść Obraz do następnej rodziny. Z obrazem wędruje także modlitewnik z którego można będzie korzystać. Kiedy peregrynacja zakończy się w Tarnawcu i Ożannie obrazy zostaną przekazane rodzinom w Kuryłówce.
 3. W najbliższy piątek w Leżajsku we Farze odbędzie się nabożeństwo dziękczynne za beatyfikacje Rodziny Ulmów z udziałem bpa Krzysztofa Chudzio. Rozpocznie się konferencją o godz. 17,00, o 17,30 nabożeństwo różańcowe i o godz. 18,00 Msza św. Zaproszeni są wszyscy chętni do udziału w tym dziękczynieniu.
 4. Dziś pierwsza niedziela listopada. Zmiana tajemnic różańcowych.
 5. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na potrzeby archidiecezji.
 6. Za tydzień taca przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii.
 7. W środę przed Mszą św. różaniec za Ojczyznę oraz nabożeństwo do MBN Pomocy.
 8. W środę na spotkanie zapraszam AK.
 9. W środę na Mszę św. i spotkanie zapraszamy tylko kandydatów na ministrantów.
 10. W czwartek od godz. 16.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu modlimy się za kapłanów i o nowe powołania do służby Bożej oraz nabożeństwo do św. Józefa.
 11. W sobotę, 11 listopada, przypadnie 105 rocznica odzyskania niepodległości przez Polskę. Pamiętajmy o tych, którzy przelewali swoją krew i oddawali życie w obronie Ojczyzny. Pamiętajmy o wywieszeniu flagi narodowej. Msza św. o godz. 16.00. Po Mszy św. apel przy pomniku, a następnie Koncert Pieśni Patriotycznych w Gminnym Ośrodku Kultury.
 12. Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza OSP w Kuryłówce zaprasza do wspólnego śpiewania Hymnu Narodowego w ramach ogólnopolskiej akcji ”Niepodległa do hymnu”. Wydarzenie to będzie miało miejsce 11 listopada o godz. 12.00 przy pomniku niepodległości w Kuryłówce.
 13. Do odebrania prasa katolicka.
 14. W ubiegłym tygodniu zakończył się remont salki parafialnej przeznaczonej na spotkania grup parafialnych. Składamy serdeczne podziękowanie dla Pana Arkadiusza Nowaka, naszego parafianina, który dokonał bezpłatnego remontu – za poświęcony czas i pracę – Bóg zapłać!
 15. Dziękujemy rodzinie Więcław za przekazanie kwiatów na wystrój kościoła w Ożannie.
 16. Sprzątającym kościoły dziękujemy za wykonaną pracę. Na piątek po Mszy św. do tej posługi proszeni są kolejni mieszkańcy Kuryłówki z numerów – 447- 447a, 448 -451– , św. Mikołaj z numerów – 513 – 515.
 17. Przez wstawiennictwo św. Michała Archanioła módlmy się o Boże błogosławieństwo dla nas i naszej parafii. Święty Michale Archaniele… Duchu Święty Boże zmiłuj się nad nami. Św. Józefie módl się za nami. Jezu oddaję się Tobie, Ty zatroszcz się o wszystko.