1. Dzisiaj, jak każdego roku w drugą niedzielę listopada, solidaryzujemy się z Kościołem prześladowanym w różnych częściach świata. My cieszymy się wolnością religijną, możemy swobodnie okazywać naszą wiarę w Boga i przywiązanie do Kościoła. Ale nie możemy zapominać, że są na świecie kraje i narody, gdzie chrześcijaństwo jest prześladowane, albo gdzie jej wyznawanie jest źle odbierane przez sprawujących władzę. I dzisiaj wielu wyznawców Chrystusa, duchownych i świeckich, z powodu wiary płaci najwyższą cenę – oddaje swoje życie. Jak przyłączyć się do pomocy, możemy dowiedzieć się z plakatu, który jest w gablocie lub z ulotek wyłożonych na stoliku. Jeśli nie możemy tym braciom w wierze okazać pomocy materialnej, to przynajmniej ofiarujmy im dar modlitwy.
 2. Msza św. w tygodniu godz.17.00, sobota o 16.00. Rozpoczynamy Koronką do Bożego Miłosierdzia 15 min. przed Mszą św.
 3. Dzisiejsza składka przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii. Bóg zapłać za złożone ofiary zarówno na tacę, jak i na konto parafialne. Dziękuję Panom z Rady Parafialnej za zebranie tacy i przeczytanie czytań.
 4. Za tydzień taca przeznaczona jest na Dom Księży Emerytów „EMAUS” w Korczynie.
 5. W najbliższą niedzielę o godz. 11.00 Msza św. dla dzieci, wraz z dialogowanym kazaniem i oprawą muzyczną zespołu Mio Dio. Po Mszy św. przed kościołem dzieci przeprowadzą zbiórkę do puszek na wyposażenie salki.
 6. W środę przed Mszą św. różaniec za Ojczyznę oraz nabożeństwo do MBN Pomocy.
 7. W czwartek od godz. 16.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu. Dziękujemy za dar Eucharystii i Kapłaństwa, modlimy się o nowe powołania do służby Bożej oraz nabożeństwo do św. Józefa.
 8. Do odebrania prasa katolicka.
 9. Na stoliku wystawione są darmowe czasopisma, które można wziąć do domu.
 10. Sprzątającym kościoły dziękujemy za wykonaną pracę. Na piątek po Mszy św. do tej posługi proszeni są kolejni mieszkańcy Kuryłówki z numerów – 456 do 456 d, św. Mikołaj z numerów – 517 – 519.
 11. Przez wstawiennictwo św. Michała Archanioła módlmy się o Boże błogosławieństwo dla nas i naszej parafii. Święty Michale Archaniele… Duchu Święty Boże zmiłuj się nad nami. Św. Józefie módl się za nami. Jezu oddaję się Tobie, Ty zatroszcz się o wszystko.
 12. W ubiegłym tygodniu na miejsce wiecznego odpoczynku odprowadziliśmy śp. Marię Pyż. Polećmy zmarłą Bożemu Miłosierdziu. Wieczne odpoczywanie…