1. Msza św. w tygodniu o godz.17.00, sobota o 16.00. Rozpoczynamy Koronką do Bożego Miłosierdzia 15 min. przed Mszą św.
 2. Składka dziś przeznaczona jest na Dom Księży Emerytów w Korczynie.
 3. Przypominamy, że Obraz NSPJ przebywa w danym domu jeden dzień i po Mszy św. w której uczestniczą rodziny, przynoszony zostaje przez rodzinę u której był do tej drugiej rodziny. Obydwie rodziny klękają przed obrazem, całują Go, odmawiają Litanię do Najświętszego Serca Pana Jezusa (s. 84), Akt Poświęcenia się rodziny Najświętszemu Sercu Jezusa (s. 62) oraz dziesiątek różańca. Bardzo prosimy o ustalanie między sąsiadami od kogo do kogo Obraz będzie przekazany. Ale najważniejsze jest, aby Obraz przyjmować z czystym sercem i sumieniem. Dlatego dobrze jest się wyspowiadać. Z obrazem wędruje także modlitewnik z którego można korzystać.
 4. W następną niedzielę będziemy przeżywać uroczystość Chrystusa Króla. Jest to ostatnia niedziela roku liturgicznego. Tradycyjnie jest to święto Akcji Katolickiej, która jest stowarzyszeniem powołanym przez papieża Piusa XI w roku 1928 i zrzesza osoby pragnące promować i wprowadzać w życie społeczne nauczanie Kościoła w ścisłej współpracy z hierarchią Kościoła. Gorąco zachęcamy do zasilenia szeregów Parafialnego Oddziału Akcji Katolickiej Po sumie wystawienie Najświętszego Sakramentu i odmówimy akt poświęcenia rodzaju ludzkiego Najświętszemu Sercu Pana Jezusa za odmówienie, którego można zyskać odpust zupełny.
 5. Trwa nowenna przed Uroczystością Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata.
 6. We wtorek, wspominamy Ofiarowanie Najświętszej Maryi Panny. Gdy Maryja miała trzy lata, rodzice, Święty Joachim i Święta Anna, oddali Ją kapłanowi Zachariaszowi, ojcu Świętego Jana Chrzciciela, na wychowanie i naukę. Maryja pozostała w świątyni około 12 lat.
 7. W środę przed Mszą św. różaniec za Ojczyznę oraz Nowenna do MBN Pomocy.
 8. W środę na Mszę św. i spotkanie zapraszamy ministrantów.
 9. W środę wspomnienie św. Cecylii patronki muzyki kościelnej. Naszą modlitwą obejmujemy naszego Pana organistę, dzieci z Mio Dio, chór, orkiestrę oraz wszystkich, którzy ubogacają naszą liturgię śpiewem i muzyką.
 10. W czwartek od godz. 16.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu. Dziękujemy za dar Eucharystii i Kapłaństwa, modlimy się o nowe powołania do służby Bożej oraz nabożeństwo do św. Józefa.
 11. Do odebrania prasa katolicka.
 12. Wczoraj w Leżajsku miał miejsce XIV Archidiecezjalny Turniej Liturgicznej Służby Ołtarza – etap dekanalny. W kategorii Lektor Młodszy nasi ministranci zajęli II miejsce, zaś młodsza drużyna zajęła miejsce V. Zdjęcia i relacja z tego wydarzenia zmieszczone zostały na stronie internetowej. Lektorom i ministrantom składamy serdeczne gratulacje!
 13. Sprzątającym kościoły dziękujemy za wykonaną pracę. Na piątek po Mszy św. do tej posługi proszeni są kolejni mieszkańcy Kuryłówki z numerów – 461 – 466, św. Mikołaj z numerów – 521 – 524/3.
 14. Przez wstawiennictwo św. Michała Archanioła módlmy się o Boże błogosławieństwo dla nas i naszej parafii. Święty Michale Archaniele… Duchu Święty Boże zmiłuj się nad nami. Św. Józefie módl się za nami. Jezu oddaję się Tobie, Ty zatroszcz się o wszystko.