1. Msza św. w tygodniu o godz. 18.00, sobota o 8.00.
 2. W poniedziałek, wtorek i środę przypadają tzw. Dni Krzyżowe. Zapraszamy do wspólnej modlitwy o błogosławieństwo dla pracujących na roli o dobre urodzaje i aby Pan Bóg ustrzegł nas przed kataklizmami oraz suszą, i aby nie zabrakło chleba powszedniego. W poniedziałek modlimy się w intencji Kuryłówki, we wtorek Tarnawca, w środę Ożanny (Msza św. o 16.00). Po Mszach św. procesja.
 3. W tygodniu nabożeństwa majowe będą się rozpoczynać 15 min przed Mszą św.(17.45).
 4. Dzisiejsza taca  przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii. Za wszelkie ofiary, a także za przelewy na konto parafialne, składam serdeczne Bóg zapłać. Panom z Rady Parafialnej dziękujemy za zebranie tacy i przeczytanie czytań.
 5. Za tydzień taca przeznaczona jest na parafie potrzebujące pomocy.
 6. W następną niedzielę Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego, w naszej archidiecezji święcenia diakonatu. Otoczmy modlitwą kandydatów do święceń.
 7. Za tydzień na sumie Uroczystość I Komunii świętej. Otoczmy dzieci oraz ich rodziny naszą modlitwą. W kościele proszę  o pozostawienie pierwszych rzędów ławek dla rodziców.
 8. Spowiedź dla dzieci komunijnych i najbliższych w piątek od 16.30.
 9. We wtorek święto św. Andrzeja Boboli, prezbitera i męczennika, patrona Polski.
 10. W środę przed Msza św. różaniec w intencji Ojczyzny oraz nabożeństwo do MBN Pomocy.
 11. W środę na Mszę św. i spotkanie zapraszam AK.
 12. W czwartek od godz. 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, osobista adoracja, modlitwa o nowe powołania do kapłaństwa i zakonu oraz nabożeństwo do św. Józefa.
 13. W piątek początek nowenny przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego.
 14. W sobotę rocznica święceń biskupich ks. bpa Stanisława Jamrozka. Pamiętajmy o modlitwie w jego intencji
 15. Robi się coraz cieplej, dlatego zwracamy uwagę na potrzebę zachowania odpowiedniego stroju w  kościele. Strój modny nie znaczy godny.
 16. Do odebrania prasa katolicka.
 17. Sprzątającym kościoły rodzicom dzieci komunijnych dziękujemy za gruntowne porządki w kościołach i obejściu przykościelnym kościoła parafialnego. W sobotę o przygotowanie kościoła parafialnego na Uroczystość I Komunii św. proszeni są rodzice dzieci kl. III, a o posprzątanie kościoła św. Mikołaja parafianie z  numerów  – 23 – 35.
 18. Przez wstawiennictwo św. Michała Archanioła módlmy się o Boże błogosławieństwo dla nas i naszej parafii. Święty Michale Archaniele… Duchu Święty Boże zmiłuj się nad nami. Św. Józefie módl się za nami.