1. Msza św. w tygodniu o godz.17.00, sobota o 16.00.
 2. Dziś rozpoczynamy Adwent, czas radosnego i pobożnego oczekiwania na przyjście Pana, będący równocześnie początkiem nowego roku duszpasterskiego, któremu będzie towarzyszyć hasło „Wierzę w Kościół Chrystusowy”.
 3. Dzisiaj w naszej parafii  z posługą duszpasterską jest  ks. Jan Szczepaniak. Autor kilku książek, które zawierają proste opowiadania, przybliżające nam treści biblijne. Całkowity dochód ze sprzedaży zostanie przekazany na ręceojca Zdzisława Grada, który posługuje na Madagaskarze. Także można włączyć się w adopcję na odległość poprzez symboliczne przyjęcie dziecka malgaskiego. Wszystkich informacji udzieli przedstawiciel stowarzyszenia.
 4. Następna niedziela pierwsza miesiąca – adoracja oraz poświęcenie przedmiotów religijnych. Zmiana tajemnic różańcowych. Intencja dla róż – o dobrą spowiedź i  przygotowanie do Świąt Bożego Narodzenia.
 5. Zapraszamy do uczestnictwa w Roratach. Zachęcamy również dzieci, aby przygotowały lampiony, które będą trzymały w czasie Mszy św.
 6. Wszyscy podejmijmy konkretne postanowienia Adwentowe. 
 7. Za tydzień  taca przeznaczona jest na WSD w Przemyślu.
 8. Za tydzień przypada Dzień Modlitw za Kościół na Wschodzie. Przed kościołami w całej Polsce zbiórka do puszek na ten cel.
 9. W przyszłą niedzielę na Mszy Świętej o godz. 8.00 poświęcone zostaną opłatki na stół wigilijny. Opłatki będzie można nabywać w zakrystii po każdej Mszy św. w niedziele i w dni powszednie. Zadbajmy również o to aby opłatki dotarły do naszych sąsiadów, osób starszych i chorych, którzy w tym czasie nie wychodzą na zewnątrz. Ofiary złożone z tej okazji będą odnotowane i  przeznaczone na ogrzewanie kościoła i potrzeby parafii. Dziękujemy za zrozumienie.
 10. Jak co roku przed Bożym Narodzeniem są do nabycia świece Caritas, w ramach Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom. Cena jednej świecy wynosi minimum 10 złotych – cena jednego obiadu dla dziecka.
 11. W środę przed Mszą św. różaniec za Ojczyznę oraz Nowenna do MBN Pomocy.
 12. W czwartek od godz. 16.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu. Dziękujemy za dar Eucharystii i Kapłaństwa oraz nabożeństwo do św. Józefa. 
 13. W piątek pierwszy piątek miesiąca. Ze spowiedzi możemy korzystać każdego dnia pół godziny przed Mszą św. Wystawienie Najświętszego Sakramentu o 16.00. Ożanna spowiedź od 15.00 i Komunia św. Chorych odwiedzimy bliżej Świąt. Dokładny termin zostanie podany.
 14. W sobotę pierwsza sobota miesiąca. Rozpoczniemy różańcem wynagradzającym o godz. 16.00. Jest to również spotkanie dla chętnych kandydatów przygotowujących się do sakramentu bierzmowania  z kl. 6 i 7.
 15. Na stoliku na środku kościoła wystawiona jest Księga Trzeźwościowa. Zachęcamy do podjęcia abstynencji na czas Adwentu lub dłużej.
 16. Do odebrania prasa katolicka.
 17. W tym tygodniu patronują nam: środa  św. Andrzej, niedziela św. Barbara.
 18. Sprzątającym kościoły dziękujemy za wykonaną pracę. Na piątek po Mszy św. do tej posługi proszeni są kolejni mieszkańcy Kuryłówki z numerów – 561/1,2,3,4 – 562, św. Mikołaj z numerów –  8 – 18.
 19. Przez wstawiennictwo św. Michała Archanioła módlmy się o Boże błogosławieństwo dla nas i naszej parafii. Święty Michale Archaniele… Duchu Święty Boże zmiłuj się nad nami. Św. Józefie módl się za nami.
 20. Wczoraj na miejsce wiecznego odpoczynku odprowadziliśmy śp. Franciszka Serafin. Polećmy zmarłego Bożemu Miłosierdziu. Wieczne odpoczywanie..