1. Msza św. w tygodniu o godz.17.00, sobota o 16.00.
 2. Następna niedziela pierwsza miesiąca – adoracja oraz poświęcenie przedmiotów religijnych. Zmiana tajemnic różańcowych. Intencja dla róż – o dobrą spowiedź i przygotowanie do Świąt Bożego Narodzenia.
 3. Od następnej niedzieli Msza św. o godz. 15.00 na okres zimowy przeniesiona zostaje do kościoła parafialnego.
 4. W przyszłą niedzielę na Mszy Świętej o godz. 8.00 poświęcone zostaną opłatki na stół wigilijny. Opłatki będzie można nabywać w zakrystii po każdej Mszy św. w niedziele i w dni powszednie. Ofiary złożone z tej okazji będą przeznaczone na ogrzewanie kościoła. Zadbajmy również o to aby opłatki dotarły do naszych sąsiadów, osób starszych i chorych, którzy w tym czasie nie wychodzą na zewnątrz.
 5. Za tydzień taca mszalna będzie przeznaczona na Seminarium Duchowne w Przemyślu, a przed kościołem będzie zbiórka do puszek z przeznaczeniem na „Pomoc Kościołowi na Wschodzie”.
 6. W środę przed Mszą św. różaniec w intencji naszej Ojczyzny i nowenna do MBN Pomocy.
 7. W czwartek od godz. 16.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu. Dziękujemy za dar Eucharystii i Kapłaństwa, modlimy się o nowe powołania do służby Bożej oraz nabożeństwo do św. Józefa.
 8. W piątek pierwszy piątek miesiąca. Ze spowiedzi możemy korzystać każdego dnia pół godziny przed Mszą św. Pamiętajmy, że „Kto pierwsze piątki odprawi jak trzeba w grzechu nie umrze i pójdzie do nieba”. Chorych odwiedzi ks. Paweł w sobotę 23.12. W kościele parafialnym wystawienie Najświętszego Sakramentu od 16.00. Ożanna o 15.00 spowiedź i Msza św. W piątek Msza św. za dusze w czyśćcu cierpiące od Apostolstwa Pomocy Duszom Czyśćcowym. Przypominam, że członkowie tego Apostolstwa raz w miesiącu zamawiają Msze św. i w niej uczestniczą. Będzie zbierana taca.
 9. W piątek na Mszę św. i spotkanie w salce zapraszamy rodziców i dzieci kl. III.
 10. W najbliższą sobotę zapraszamy do naszego kościoła na całodzienną adorację przed Najświętszym Sakramentem. Rozpoczniemy o godz. 9.00, o godz. 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia, a o godz. 16.00 różaniec wynagradzający i Msza św. Jest to również spotkanie dla chętnych kandydatów przygotowujących się do sakramentu bierzmowania z kl. 6, 7 i 8.
 11. Wójt Gminy Kuryłówka oraz Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kuryłówce zapraszają osoby samotne i osamotnione z terenu Gminy Kuryłówka na Spotkanie Wigilijne, które odbędzie się 17 grudnia 2019 r. (niedziela) o godz. 12.30 w Wiejskim Domu Kultury w Brzyskiej Woli. W celach organizacyjnych prosimy osoby zainteresowane udziałem w spotkaniu o zgłaszanie i potwierdzenie przybycia do dnia 13.12.2023 r. w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Kuryłówce (osobiście lub telefonicznie). Zachęcamy wszystkich aby w tym szczególnym okresie Świąt Bożego Narodzenia zwrócili uwagę na osoby w najbliższym sąsiedztwie i zainteresowali się ich losem zgłaszając m.in. osoby takie do uczestnictwa w Spotkaniu Wigilijnym. Dla osób mających trudności komunikacyjne z przybyciem na spotkanie temat ten prosimy zgłaszać przy potwierdzeniu udziału w spotkaniu. Serdecznie zapraszamy.
 12. Do odebrania prasa katolicka.
 13. Sprzątającym kościoły dziękujemy za wykonaną pracę. Na piątek po Mszy św. do tej posługi proszeni są kolejni mieszkańcy Kuryłówki z numerów – 478 -482 -486 i 487 , św. Mikołaj z numerów – 1- 4.
 14. Przez wstawiennictwo św. Michała Archanioła módlmy się o Boże błogosławieństwo dla nas i naszej parafii. Święty Michale Archaniele… Duchu Święty Boże zmiłuj się nad nami. Św. Józefie módl się za nami. Jezu oddaję się Tobie, Ty zatroszcz się wszystko.
 15. Wczoraj na miejsce wiecznego odpoczynku odprowadziliśmy śp. Tadeusza Nienajadło. Polećmy go Bożemu Miłosierdziu. Wieczne odpoczywanie…