1. Msza św. w tygodniu o godz. 18.00, sobota o 16.00.
 2. Dziś Niedziela Środków Masowego Przekazu. Składka na Archidiecezjalne Radio Fara.
 3. Dziś 17 września, kolejna rocznica zbrojnej napaści Związku Radzieckiego na Polskę. Modlimy się za wszystkich, którzy zginęli w obronie naszej ojczyzny.
 4. Dziękujemy wszystkim z naszej parafii, którzy w ubiegłą niedzielę uczestniczyli w beatyfikacji rodziny Ulmów w Markowej oraz tym, którzy wczoraj uczestniczyli w modlitewnym spotkaniu Apostolstwa Pomocy Duszom Czyścowym w Wólce Pełkińskiej. Bóg zapłać.
 5. W środę przed Mszą św. różaniec w intencji Ojczyzny oraz nowenna do MBN Pomocy.
 6. W środę na Mszę św. i spotkanie zapraszam AK.
 7. W środę na Mszę św. i spotkanie zapraszam ministrantów, lektorów oraz kandydatów.
 8. W czwartek od 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, modlitwa o powołania kapłańskie i zakonne i o wiarę, że w Komunii św. przyjmujemy prawdziwe Ciało Jezusa Chrystusa oraz nowenna do św. Józefa.
 9. W piątek po Mszy św. spotkanie RAM.
 10. W sobotę zapraszamy na Mszę świętą i spotkanie chętnych kandydatów do bierzmowania z kl. 6, 7 i 8.
 11. W tym tygodniu patronują nam: poniedziałek św. Stanisław Kostka patron Polski, wtorek św. January, czwartek św. Mateusz Apostoł i Ewangelista, sobota św. o. Pio.
 12. Do odebrania prasa katolicka.
 13. Sprzątającym kościoły dziękujemy za wykonaną pracę. Na piątek po Mszy św. do tej posługi proszeni są kolejni mieszkańcy Kuryłówki z numerów – 475 – 479, św. Mikołaj z numerów – 405 – 408 b.
 14. Przez wstawiennictwo św. Michała Archanioła módlmy się o Boże błogosławieństwo dla nas i naszej parafii. Święty Michale Archaniele… Duchu Święty Boże zmiłuj się nad nami. Św. Józefie módl się za nami. Jezu oddaję się Tobie, Ty zatroszcz się o wszystko.