1. Msza św. w tygodniu o godz. 18.00, sobota o 16.00.
 2. Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca – błogosławieństwo przedmiotów religijnych oraz zmiana tajemnic. Intencje dla róż różańcowych – o powołania do kapłaństwa i zakonu oraz o Boże błogosławieństwo dla parafii.
 3. Za tydzień taca przeznaczona jest na WSD w Przemyślu.
 4. We wtorek na Mszę św. i spotkanie zapraszamy rodziców kandydatów z kl. 6.
 5. W środę po Mszy św. zbiórka ministrantów i lektorów.
 6. W środę przed Mszą św. różaniec w intencji Ojczyzny oraz nowenna do MBN Pomocy.
 7. W czwartek od 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, modlitwa o powołania kapłańskie i zakonne i o wiarę, że w Komunii św. przyjmujemy prawdziwe Ciało Jezusa Chrystusa oraz nowenna do św. Józefa.
 8. W piątek spotkanie RAM.
 9. Współczesne rodziny zmagają się z wieloma problemami, dlatego jeszcze więcej potrzeba modlitwy, by rodzina była Bogiem silna. Dlatego w każdą niedzielę października będziemy odmawiać różaniec w intencji naszych rodzin i parafii.
 10. W tym tygodniu patronują nam: wtorek św. Kosma i Damian, środa św. Wincenty a Paulo, czwartek św. Wacław, piątek Święci Archaniołowie Michał, Gabriel i Rafał, sobota św. Hieronim.
 11. Do odebrania prasa katolicka.
 12. Sprzątającym kościoły dziękujemy za wykonaną pracę. Na piątek po Mszy św. do tej posługi proszeni są kolejni mieszkańcy Kuryłówki z numerów – 409 – 416, św. Mikołaj z numerów – 481- 485.
 13. Przez wstawiennictwo św. Michała Archanioła módlmy się o Boże błogosławieństwo dla nas i naszej parafii. Święty Michale Archaniele… Duchu Święty Boże zmiłuj się nad nami. Św. Józefie módl się za nami. Jezu oddaję się Tobie, Ty zatroszcz się o wszystko.