1. Msza św. w tygodniu o godz.17.00, sobota o 16.00.
 2. Dzisiejsza składka przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii. Bóg zapłać za złożone ofiary zarówno na tacę, jak i na konto parafialne.
 3. Za tydzień w całej Polsce obchodzimy Dzień Papieski. Przed kościołami zbiórka do puszek na Dzieło Nowego Tysiąclecia, które wspiera zdolną młodzież z ubogich rodzin. Zbiórkę przeprowadzi młodzież.
 4. Od jutra na bocznym ołtarzu wystawione będą relikwie św. Jana Pawła II.
 5. W środę nowenna do MBN Pomocy. Po Mszy św. spotkanie ministrantów i lektorów. Jednocześnie informujemy, że spotkania ministrantów i lektorów odbywają się w 2 i 4 środę miesiąca.
 6. W czwartek od 16.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, modlitwa o powołania oraz nowenna do św. Józefa.
 7. W piątek ostatnie w tym roku Nabożeństwo Fatimskie. Po Mszy św. procesja z figurą Matki Bożej.
 8. W dniu 24 października we wtorek w naszej parafii będzie mieć miejsce nawiedzenie Obrazu Serca Pana Jezusa. To wielkie wydarzenie dla parafii. Dlatego już dziś zachęcamy do dobrego przygotowania się na to wydarzenie. Serdecznie zapraszamy wszystkie grupy do włączenia się w przygotowanie tej uroczystości. Obraz przyjedzie do nas z Brzyskiej Woli. Bardzo proszę, aby pomyśleć o udekorowaniu drogi przejazdu Obrazu oraz o odświętnym przystrojeniu domów, wywieszając flagi narodowe i papieskie oraz umieszczając w oknach obrazy Serca Jezusowego. Szczegóły organizacyjne zostaną podane w kolejne niedziele.
 9. Za tydzień w niedzielę rozpoczniemy Nowennę przed nawiedzeniem naszej parafii przez Obraz Serca Pana Jezusa i Relikwii Bł. Rodziny Ulmów.
 10. Do odebrania prasa katolicka.
 11. Bardzo proszę, aby w wyznaczonym miejscu na cmentarzu czyli na przyczepie gromadzić odpady pochodzenia organicznego tzn. trawę, zwiędłe kwiaty, zwiędłe wieńce bez sztucznych kwiatów. Do kontenerów wrzucamy sztuczne wieńce, sztuczne kwiaty i znicze lub zabieramy ze sobą. Proszę również o przekazanie tej informacji przyjezdnym odwiedzającym nasze cmentarze. Przypominamy również tym rodzinom, które jeszcze nie wpłaciły rocznej składki 50 zł. na wywóz śmieci, aby dokonały wpłaty na konto bankowe lub w kopercie do wystawionej skrzynki w kościele. Niestety około połowa rodzin nie dokonała jeszcze tej wpłaty. W najbliższych dniach coraz częściej będziemy nawiedzać groby i będzie się zbierać większa ilość śmieci. Dlatego zwracamy się z prośbą, aby w miarę możliwości zabierać śmieci ze sobą. Każdy ma podpisaną umowę o odbiorze śmieci na szkło i plastik – kilka zniczy czy sztucznych dekoracji nagrobnych nie zrobi tu różnicy i nie podniesie ceny. Natomiast w przypadku odbioru śmieci z cmentarza wywóz jednego kontenera wynosi 250 zł. Kontenery zapełniają się bardzo szybko, więc z pewnością codziennie trzeba będzie kilka wywieźć. Jeżeli dostosujemy się do prośby, to koszt dla parafii czyli dla nas wszystkich będzie znacznie mniejszy. Przypominam, że w ubiegłym roku za wywóz śmieci parafia zapłaciła 16. tyś. Pamiętajmy, że nawet największy płomień świecy nie będzie cieplejszy niż żar modlitwy i odpustu, który wyjedna im zbawienie. Bo tak naprawdę tylko to się liczy dla tych, którzy są po tamtej stronie.
 12. Sprzątającym kościoły dziękujemy za wykonaną pracę. Na piątek po Mszy św. do tej posługi proszeni są kolejni mieszkańcy Kuryłówki z numerów – 424 – 427 b, św. Mikołaj z numerów – 491- 495.
 13. Przez wstawiennictwo św. Michała Archanioła módlmy się o Boże błogosławieństwo dla nas i naszej parafii. Święty Michale Archaniele… Duchu Święty Boże zmiłuj się nad nami. Św. Józefie módl się za nami. Jezu oddaję się Tobie, Ty zatroszcz się o wszystko.