1. Msza św. w tygodniu o godz. 17.00, w sobotę o 16.00.
 2. W następną niedzielę rozpoczyna się Tydzień Misyjny – taca przeznaczona jest na misje.
 3. Dzisiaj obchodzimy Dzień Papieski. Przed kościołami w całej Polsce zbiórka do puszek na Dzieło Nowego Tysiąclecia, które wspiera zdolną młodzież z ubogich rodzin.
 4. Na bocznym ołtarzu wystawione są relikwie św. Jana Pawła II.
 5. We wtorek po Mszy św. zapraszam przedstawicieli poszczególnych grup na spotkanie przed peregrynacją obrazu Najświętszego Serca Pana Jezusa.
 6. W środę nowenna do MBN Pomocy.
 7. W środę po Mszy św. na spotkanie zapraszam AK.
 8. W środę wspomnienie św. Łukasza Ewangelisty, modlimy się w intencji służby zdrowia.
 9. W czwartek od 16.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, modlitwa o powołania oraz nowenna do św. Józefa.
 10. W sobotę pielgrzymka Dzieła Pomocy Powołaniom Kapłańskim do Archikatedry. Dojazd we własnym zakresie.
 11. W sobotę będzie miało miejsce włączenie do grona kandydatów do bierzmowania uczniów z klasy szóstej. Na Mszę Świętą zapraszamy także rodziców kandydatów z klasy szóstej.
 12. W najbliższą niedzielę o godz. 11.00 zapraszamy dzieci i rodziców na Mszę Świętą dla dzieci, wraz z dialogowanym kazaniem i oprawą muzyczną zespołu Mio Dio. Różaniec odmówimy przed Mszą św. o 10.40.
 13. Zbliża się Uroczystość Wszystkich Świętych i miesiąc modlitwy za zmarłych. Porządkując groby, pamiętajmy o segregacji śmieci. Na przyczepie gromadzimy odpady pochodzenia organicznego tzn. trawę, zwiędłe kwiaty, zwiędłe wieńce bez sztucznych kwiatów. Plastiki i szkło wkładamy do kontenerów lub zabieramy ze sobą. Proszę również o przekazanie tej informacji przyjezdnym odwiedzającym nasze cmentarze.
 14. Na naszym cmentarzu parafialnym pochowani zostali następujący księża: pierwszy proboszcz ks. Leopold Lewicki, ks. proboszcz Franciszek Staruszkiewicz, ks. proboszcz Ignacy Łaskawski, ks. prałat Emilian Świątecki, ks. kanonik Kazimierz Węgłowski. Bardzo dziękuję wszystkim, którzy zajmują się pielęgnowaniem grobów kapłanów, dbają o nie, modlą się w ich intencjach, pamiętają o nich w wypominkach. W ostatnich kilku latach zmarło trzech byłych proboszczów naszej parafii ks. Zdzisław Długosz, ks. Kazimierz Pacyniak i ks. Antoni Bukała.
 15. Na bocznych ołtarzach i na stoliku są wyłożone kartki wypominkowe. Można je odebrać i po czytelnym wypełnieniu składać do skrzynki z napisem WYPOMINKI. Za zmarłych będziemy się modlić przez cały miesiąc listopad polecając ich w Koronce do Bożego Miłosierdzia. Włączajmy w pisanie wypominek dzieci i wnuki – przekazujmy im informacje na temat osób zmarłych, żeby wiedziały kto to był oraz, aby modliły się za tych zmarłych.
 16. Ożanna – w zakrystii można odebrać kartki wypominkowe i po czytelnym wypełnieniu złożyć je u pana kościelnego.
 17. Do odebrania prasa katolicka.
 18. W czwartek zgubiono niebieską chustkę w kratkę. Jeżeli ktoś znalazł to proszę o przyniesienie do zakrystii.
 19. Sprzątającym kościoły dziękujemy za wykonaną pracę. Na piątek po Mszy św. do tej posługi proszeni są kolejni mieszkańcy Kuryłówki z numerów:428 – 432, św. Mikołaj z numerów: 500 – 502.
 20. Przez wstawiennictwo św. Michała Archanioła módlmy się o Boże błogosławieństwo dla nas i naszej parafii. Święty Michale Archaniele… Duchu Święty Boże zmiłuj się nad nami. Św. Józefie módl się za nami. Jezu oddaję się Tobie, Ty zatroszcz się o wszystko.