1. Msza św. w tygodniu o godz. 18.00, sobota o 17.00 oraz dodatkowa o 15.00.
 2. Dziś zmiana tajemnic różańcowych.
 3. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na potrzeby archidiecezji.
 4. Za tydzień druga niedziela miesiąca taca przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii. Panów z Rady Parafialnej prosimy o zebranie tacy na każdej Mszy św. i o przeczytanie czytań.
 5. Nabożeństwa majowe rozpoczynać będziemy 15 min przed Mszą św.(17.45). Nowenna do św. Andrzeja Boboli, w której prosić będziemy o wierność narodu polskiego Jezusowi i Kościołowi będzie rozpoczynać się 30 min przed Mszą św.(17.30).
 6. Jutro uroczystość św. Stanisława, biskupa i męczennika, patrona Polski. Jest to dzień imienin naszego bpa Stanisława Jamrozka. Księdza biskupa i wszystkich solenizantów otoczmy w tym dniu naszą modlitwą
 7. W środę na Mszę św. i spotkanie zapraszamy rodziców i dzieci przygotowujące się do I Komunii św.
 8. W czwartek od godz. 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, osobista adoracja, modlitwa o nowe powołania do kapłaństwa i zakonu oraz nabożeństwo do św. Józefa.
 9. W sobotę wypada 13 dzień miesiąca – pierwsze w tym roku Nabożeństwo Fatimskie. Po Mszy św. różaniec z figurą MB Fatimskiej wokół kościoła.
 10. W sobotę dodatkowa Msza św. o godz. 15.00 z okazji 105-lecia OSP w Kuryłówce wraz z poświęceniem samochodu strażackiego. Rozpoczniemy Koronką do Bożego Miłosierdzia.
 11. W następną niedzielę na sumie odbędzie się przyjęcie nowych 10 rodzin do ruchu szensztackiego. Zachęcamy rodziny do zawarcia przymierza z Matką Bożą oraz zaproszenia Maryi w progi swoich domów. Rodziny, które zdecydują się na wstąpienie do tego ruchu i do przyjęcia Matki Bożej, aby odnowić swoje domy w duchu Ewangelii proszone są o kontakt z kapłanem lub wpisanie się na listę w zakrystii.
 12. Do odebrania prasa katolicka.
 13. Robi się coraz cieplej, dlatego zwracamy uwagę na potrzebę zachowania odpowiedniego stroju w kościele. Strój modny nie znaczy godny.
 14. Sprzątającym kościoły dziękujemy za wykonaną pracę. W sobotę o generalne posprzątanie kościołów i obejścia kościoła parafialnego prosimy rodziców dzieci komunijnych.
 15. Przez wstawiennictwo św. Michała Archanioła módlmy się o Boże błogosławieństwo dla nas i naszej parafii. Święty Michale Archaniele… Duchu Święty Boże zmiłuj się nad nami. Św. Józefie módl się za nami.