1. Msza św. w tygodniu o godz.17.00, sobota o 16.00. Intencje.
 2. Dziś rozpoczynamy Adwent, czas radosnego i pobożnego oczekiwania na przyjście Pana, będący równocześnie początkiem nowego roku duszpasterskiego, któremu będzie towarzyszyć hasło „Uczestniczę we wspólnocie Kościoła”.
 3. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na WSD w Przemyślu.
 4. Za tydzień taca przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii. Panów z Rady Parafialnej proszę o zebranie tacy i przeczytanie czytań na wszystkich Mszach św.
 5. Za tydzień przypada Dzień Modlitw za Kościół na Wschodzie.
 6. Do nabycia w zakrystii opłatki- ofiary przeznaczone są na ogrzewanie kościoła.
 7. Jak co roku przed Bożym Narodzeniem są do nabycia świece Caritas, w ramach Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom. Cena jednej świecy wynosi minimum 10 złotych – to cena jednego obiadu dla dziecka. Świece do nabycia na środku kościoła. Jest także kilka kalendarzy na nowy rok z rodziną Ulmów. Ożanna – świece do odebrania w zakrystii.
 8. Zapraszamy do uczestnictwa w Roratach. Zachęcamy również dzieci, aby przygotowały lampiony, które będą trzymały w czasie Mszy św. W środę i piątki Msza św. z kazaniem dla dzieci i dorosłych. Będzie również losowanie figurki Dzieciątka Jezus i bombki choinkę.
 9. Wszyscy podejmijmy konkretne postanowienia w Adwencie.
 10. W środę przed Mszą św. różaniec za Ojczyznę oraz Nowenna do MBN Pomocy.
 11. W czwartek od godz. 16.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu. Dziękujemy za dar Eucharystii i Kapłaństwa oraz nabożeństwo do św. Józefa.
 12. W tym tygodniu wspomnienie: poniedziałek św. Barbary, środa św. Mikołaja, czwartek św. Ambrożego.
 13. W piątek Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. Od godziny 12.00 – 13.00 „Godzina Łaski dla świata”. Maryja w objawieniach z 1947 roku zachęca, by każdego 8 grudnia o godz. 12.00 udać się do kościoła i tam się modlić: „Dzięki modlitwie w tej godzinie ześlę wiele łask dla duszy i ciała. Będą masowe nawrócenia. Dusze zatwardziałe i zimne jak marmur poruszone będą łaską Bożą i znów staną się wierne i miłujące Boga – zapowiedziała Maryja – Pan, mój Boski Syn Jezus, okaże wielkie miłosierdzie, jeżeli dobrzy ludzie będą się modlić za bliźnich. Jest moim życzeniem, aby ta Godzina była rozpowszechniona. Wkrótce ludzie poznają wielkość tej Godziny Łaski. Jeśli ktoś nie może w tym czasie przyjść do kościoła, niech modli się w domu”. U nas kościół będzie otwarty, dlatego zapraszamy chętnych do modlitwy. Jednak jeśli nie jest to możliwe, można także prosić o łaski w domu, w pracy lub jakimkolwiek innym miejscu. Pamiętajmy, by powierzać Niebu i Matce Bożej nie tylk o intencje swoje i swojej rodziny, ale także sprawę pokoju na świecie, Kościół powszechny i nawrócenie grzeszników oraz naszą parafię. Maryja pragnie bowiem wyprosić nawrócenie dla wielu grzeszników. Adoracja do Mszy św. wieczornej.
 14. W piątek na Mszy św. poświęcenie i rozdanie medalików MB Niepokalanej dla dzieci kl. III oraz spotkanie z rodzicami po Mszy św.
 15. Do odebrania prasa katolicka.
 16. Składamy podziękowania dla panów Łukasza Nowaka oraz Janusza Śliwy, którzy podjęli się prac wykończeniowych w salce parafialnej, za wykonaną pracę serdeczne dziękujemy – Bóg zapłać.
 17. Sprzątającym kościoły dziękujemy za wykonaną pracę. Na piątek po Mszy św. do tej posługi w kościele parafialnym proszeni są kolejni mieszkańcy Kuryłówki z numerów – 502, 504, 506 i 508.
 18. Przez wstawiennictwo św. Michała Archanioła módlmy się o Boże błogosławieństwo dla nas i naszej parafii. Święty Michale Archaniele… Duchu Święty Boże zmiłuj się nad nami. Św. Józefie módl się za nami.
 19. Zmarł śp. Eugeniusz Ćwikła. Pogrzeb we wtorek o 14.00. Polećmy zmarłego Bożemu Miłosierdziu. Wieczne odpoczywanie…