1. Msza św. w tygodniu o godz.17.00, sobota o 16.00. Rozpoczynamy Koronką do Bożego Miłosierdzia 15 min. przed Mszą św.
 2. Składka dzisiejsza  przeznaczona jest na Dom Księży Emerytów w Korczynie.
 3. Dzisiaj Uroczystość Chrystusa Króla – ostatnia niedziela roku liturgicznego.
 4. Kolejny rok liturgiczny dobiega końca. Za tydzień, pierwszą niedzielą Adwentu rozpoczniemy następny, którego motto brzmi „Wierzę w Kościół Chrystusowy”.
 5. Jutro, wspomnienie Ofiarowania Najświętszej Maryi Panny. Tradycja przekazuje, że Maryja została jako dziecko przedstawiona w świątyni i przy niej wzrastała. Dla nas Matka Chrystusa pozostaje szczególnym wzorem życia poświęconego Bogu.
 6. We wtorek wspomnienie św. Cecylii patronki muzyki kościelnej. Naszą modlitwą obejmujemy naszego Pana organistę, dzieci z Mio Dio, chór, orkiestrę oraz wszystkich, którzy ubogacają naszą liturgię śpiewem i muzyką.
 7. W środę przed Mszą św. różaniec w intencji naszej Ojczyzny i nowenna do MBN Pomocy.
 8. W czwartek od godz. 16.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu. Dziękujemy za dar Eucharystii i Kapłaństwa oraz nabożeństwo do św. Józefa. 
 9. Do odebrania prasa katolicka.
 10. W najbliższą niedzielę w naszej parafii będziemy gościć ks. Jana Szczepaniaka proboszcza z Chałupek Dębniańskich.  Ks. Jan napisał kilka książek, które zawierają proste opowiadania, przybliżające nam treści biblijne. Wygłosi do nas kazanie i przedstawi nam treść tych książek, które będzie można zakupić. Całkowity dochód ze sprzedaży zostanie przekazany na ręce ojca Zdzisława Grada, który posługuje na Madagaskarze. Także można będzie włączyć się w adopcję na odległość poprzez symboliczne przyjęcie dziecka malgaskiego. Wszystkich informacji udzieli przedstawiciel stowarzyszenia.
 11. Sprzątającym kościoły dziękujemy za wykonaną pracę. Na piątek po Mszy św. do tej posługi proszeni są kolejni mieszkańcy Kuryłówki z numerów – 552 – 556, św. Mikołaj z numerów –   5 – 7.
 12. Przez wstawiennictwo św. Michała Archanioła módlmy się o Boże błogosławieństwo dla nas i naszej parafii. Święty Michale Archaniele… Duchu Święty Boże zmiłuj się nad nami. Św. Józefie módl się za nami.
 13. W ubiegłym tygodniu na miejsce wiecznego odpoczynku odprowadziliśmy śp. Zbigniewa Skowronek, zmarła również Anna Jędrusiejko. Polećmy ich Bożemu Miłosierdziu. Wieczne odpoczywanie….