1. Msze św. w tygodniu o 17.00, sobota o 16.00.
 2. Przyszła niedziela jest już Niedzielą Męki Pańskiej. Poświęcenie palm na każdej Mszy św.
 3. Do odczytania Męki Pańskiej zapraszam panów z Bractwa św. Józefa.
 4. W Niedzielę Palmową 2 kwietnia przypada 18 rocznica śmierci św. Jana Pawła II – Wielkiego Polaka i Wielkiego Papieża. Naszym obowiązkiem jest przekazywanie kolejnym pokoleniom bogactwa Jego nauczania, postawy moralnej i świadectwa wiary. To duchowe dziedzictwo Polski i musimy je strzec i bronić przed kłamstwem i manipulacją. Od piątku na głównym ołtarzu będą wystawione relikwie św. JP II.
 5. Osoby, które chcą włączyć się w przygotowanie liturgii Wielkiego Tygodnia proszone są o kontakt z ks. Damianem.
 6. Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca. Błogosławieństwo przedmiotów religijnych i zmiana tajemnic różańcowych. Intencja dla róż – o Boże błogosławieństwo dla parafii oraz o dobre przeżycie świąt.
 7. Za tydzień taca przeznaczona jest na WSD w Przemyślu.
 8. W środę przed Msza św. różaniec w intencji Ojczyzny oraz nabożeństwo do MBN Pomocy.
 9. W czwartek od godz. 16.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, osobista adoracja, modlitwa o nowe powołania do kapłaństwa i zakonu oraz nabożeństwo do św. Józefa.
 10. W piątek Droga Krzyżowa 17.00 o której przeprowadzenie proszę panów z Bractwa św. Józefa i Msza św. Po nabożeństwie na plebanię zapraszam panów z Bractwa. Mieszkańców Ożanny zapraszamy do kościoła parafialnego.
 11. W sobotę w naszej parafii spowiedź przedświąteczna od 10.00 do 12.00. Ożanna 11.15 – 11.45. Proszę o skorzystanie z tej możliwości i nieodkładanie spowiedzi na niedzielę.
 12. W sobotę po zakończonej spowiedzi wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja do godz. 16.00, a o 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia.
 13. W sobotę pierwsza sobota miesiąca. Rozpoczniemy o godz. 16.00 różańcem wynagradzającym i Msza św. W sobotę Msza św. za dusze w czyśćcu cierpiące od Apostolstwa Pomocy Duszom Czyśćcowym. Przypominam, że członkowie tego Apostolstwa raz w miesiącu zamawiają Msze św. i w niej uczestniczą. Po nabożeństwie spotkanie dla kandydatów przygotowujących się do sakramentu bierzmowania z kl. 6 i 7.
 14. W następną niedzielę, która kiedyś nazywana była czarną, zgodnie z tradycją zasłaniamy krzyże. Zostaną zasłonięte aż do liturgii Wielkiego Piątku.
 15. Rada Parafialna przypomina, że każda rodzina raz w roku proszona jest o wpłatę uzgodnionej kwoty 50 zł. na utrzymanie cmentarzy parafialnych. Na stronie internetowej zamieszczone jest wyodrębnione konto na ten cel. Bank Spółdzielczy w Leżajsku/Oddział Kuryłówka 62 9187 1011 2002 0000 4183 0003. Natomiast osoby, które nie posługują się kontem internetowym, ani nie dokonają przelewu bankowego, będą mogły zrealizować tą wpłatę do ustawionej w kościele skrzynki z dopiskiem „ofiary na cmentarz”. Dziękuję za zrozumienie i szacunek wobec świętego miejsca jakim jest cmentarz. Niestety jeszcze część rodzin nie dokazało wpłaty za ubiegły rok, ani za poprzednie trzy lata.
 16. Do nabycia prasa katolicka.
 17. Sprzątającym kościoły dziękujemy za wykonaną pracę. W piątek po Mszy św. do tej posługi proszeni są kolejni mieszkańcy Kuryłówki z numerów – 192 – 201.
 18. Myśl na Wielki Post – „Co dobrego mogę zrobić dla swojej parafii”.
 19. Dziękujemy firmie pana Bagniaka za użyczenie zwyżki i naprawienie rynny na kościele parafialnym.
 20. Przez wstawiennictwo św. Michała Archanioła módlmy się o Boże błogosławieństwo dla nas i naszej parafii. Święty Michale Archaniele… Duchu Święty Boże zmiłuj się nad nami. Św. Józefie módl się za nami.
 21. W ubiegłym tygodniu na miejsce wiecznego odpoczywania odprowadziliśmy śp. Bogusława Sołka. Polećmy zmarłego Bożemu Miłosierdziu. Wieczne odpoczywanie…