1. Msza św. w tygodniu o godz. 18.00, sobota o 8.00.
 2. Dziś rozpoczyna się Tydzień Biblijny. Zachęcamy do czytania i rozważania Pisma Świętego.
 3. Jutro uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika, patrona Polski, przeniesiony z dnia dzisiejszego, we wtorek św. Marka Ewangelisty, w sobotę św. Katarzyny Sieneńskiej patronki Europy.
 4. W środę przed Msza św. różaniec w intencji Ojczyzny oraz nabożeństwo do MBN Pomocy.
 5. W czwartek od godz. 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, osobista adoracja, modlitwa o nowe powołania do kapłaństwa i zakonu oraz nabożeństwo do św. Józefa.
 6. Dziękujemy panu kościelnemu i osobom pomagającym za demontaż Ciemnicy i Bożego Grobu.
 7. W sobotę z inicjatywy Episkopatu Polski naszą modlitwą ogarniemy wszystkie ofiary nazistowskiego i stalinowskiego terroru, zwłaszcza osoby duchowne i konsekrowane, ponieważ tego dnia przypada Dzień Męczeństwa Duchowieństwa Polskiego, upamiętniający rocznicę wyzwolenia obozu koncentracyjnego w Dachau w 1945 roku.
 8. Zachęcam do oglądnięcia strony internetowej o zamordowanej przez Niemców 24 marca 1944 roku rodzinie Ulmów, która będzie beatyfikowana 10 września tego roku w Markowej www.ulmowie.pl.
 9. Do odebrania prasa katolicka.
 10. Sprzątającym kościoły dziękujemy za wykonaną pracę. Na piątek po Mszy św. do tej posługi proszeni są kolejni mieszkańcy Kuryłówki z numerów 237 – 245, św. Mikołaj numery 6-18 .
 11. Przez wstawiennictwo św. Michała Archanioła módlmy się o Boże błogosławieństwo dla nas i naszej parafii. Święty Michale Archaniele… Duchu Święty Boże zmiłuj się nad nami. Św. Józefie módl się za nami.
 12. W ubiegłym tygodniu na miejsce wiecznego odpoczywania odprowadziliśmy śp. Genowefę Kowalczyk oraz śp. Stanisława Bzdoń. Polećmy zmarłych Bożemu Miłosierdziu. Wieczne odpoczywanie…